fbpx

Nowy obiekt saunowy

Tworzymy dla Was nowy obiekt saunowy na Stadionie Miejskim przy ul. Reymonta 20. Saunarium będzie zlokalizowane na pierwszym piętrze południowej trybuny – czyli tej z której widok rozpościera się na Błonia. Na powierzchni 750m będziecie mogli zażyć relaksu w saunach suchych, w saunie parowej, basenie, jacuzzi oraz wypoczywalni. Seanse poprowadzą Wasi ulubieni saunamistrzowie!
   

PO OTWARCIU CZEKA NA WAS

MUZYCZNY WTOREK
W każdy wtorek podczas seansów o godzinie 19.15, 20.15 oraz 21.15 usłysza Państwo swoje ulubione piosenki – co tydzień muzyka innego wykonawcy lub zespołu.

ŚRODA Z WITKAMI I DYMAMI
Seanse, podczas których proces oczyszczania skóry wspomagany jest przez delikatne uderzanie ciała brzozowymi witkami. Na seanse
z witkami zapraszamy co drugą środę, natomiast co tydzień czekają na Państwa seanse dymne z kadzidłami – korami drzew, żywicami, kwiatami. Mistrz ceremonii – Jacek zabierze Was w niezapomnianą podróż!

CZWARTKI FILMOWE
Co tydzień zapraszamy Państwa na seanse wzbogacone o muzykę oraz fragmenty filmów wyświetlane na ekranie projektora.
Seanse multimedialne o godzinie 20.15 oraz 21.15.

SAUNA DOOKOŁA ŚWIATA
To seanse, podczas których wyświetlane są filmy przedstawiające krajobraz, miasta i kulturę wybranego kraju, regionu. Co niedzielę zapraszamy Państwa w inne miejsce z mapy świata. Seanse multimedialne odbywają się o godzinie 20.15 oraz 21.15.

MĘSKIE GRZANIE
W każdy drugi poniedziałek miesiąca organizujemy wieczór dla Panów, podczas którego na seansach o 19.15, 20.15 i 21.15 panuje wyższa temperatura. Podczas saunowania zapraszamy na poczęstunek, shoty i piwo w promocyjnej cenie. Tego wieczoru Panie również są mile widziane

LADIES’ NIGHT
To ostatni piątek każdego miesiąca, kiedy od godziny 21 na saunowanie zapraszamy tylko Panie, na które czekają atrakcje takie jak: seans leżący z masażem oliwką i lodem, maseczki na twarz i włosy oraz słodki poczęstunek. Każdy wieczór dla Pań ma swój motyw przewodni.

Podczas seansów używamy jednych z najlepszych na świecie, 100% naturalnych olejków eterycznych Belgijskiej Firmy
Loyly Master oraz Polskiej Firmy Bassau

KONTAKT

538 295 500

kontakt[at]termykrakowskie.pl

ul. Reymonta 20, Kraków

pon-pt 15:00–23:00
sb-nd 12:00 - 23:00 

pl_PLPL
Przewiń do góry