Rytuały w Termach Krakowskich – Sodowa 7

Odprężasz się. Ogarnia Cię przyjemne ciepło. Powoli się relaksujesz. Naprawdę odpoczywasz. Saunujesz.

sylwiaSaunowanie to odwieczny sposób na regenerację sił i pożyteczny odpoczynek. Rytuały saunowe kształtowały się na przestrzeni wieków, a co kraj, to obyczaj zażywania naparzań. Chcesz doznać nutki dekadencji rzymskiej termy? Poczuć gorącą parę w samym środku skandynawskiej nocy? Pielęgnować ciało niczym królowa Kleopatra? Niewielkie pomieszczenie sauny to nieograniczone możliwości relaksu.

Czy wiesz, kim jest Mistrz Saunowy? To osoba, dzięki której osiągniesz szczyt błogiego relaksu. Mistrz Saunowy będzie Twoim przewodnikiem po rytuale saunowym. W zależności od wybranej przez Ciebie metody saunowania poprowadzi wyjątkowy seans naparzania: dobierze odpowiednią temperaturę, uzyska pożądaną wilgotność powietrza, a w najwłaściwszym momencie poleje wodą rozżarzone kamienie.

 

Saunowanie jest nie tylko najlepszym sposobem odpoczynku. To ceremoniał, którego doświadczysz wszystkimi zmysłami. Kolorystyczna uczta dla oka, przyjemny dźwięk skwierczących kamieni, rozkoszny zapach eterycznych olejków, w końcu – błogie ciepło z wolna obejmujące całe ciało… Oto moc wrażeń, której nie zagwarantuje żadna inna forma relaksu.

PLAN RYTUAŁÓW:

18:15Chillout
19:15 Chillout
20:15Latające ręczniki
20:45Peeling w łaźni hammam
21:15Ogień Smoka
21:45Mentol

Wieczory saunowe w Termach Krakowskich – Sodowa 7

 

 

Wtorek z Wenus / W każdy wtorek od godziny 19:00

Rytuały saunowe wyłącznie dla kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak w zamierzchłych czasach kobiety radziły sobie bez kosmetyków i zabiegów upiększających? Sposobem na podkreślenie zimnego piękna Skandynawek oraz gorącej urody kobiet z Południa były właśnie seanse naparzania.
Jeśli poszukujesz eliksiru młodości, znajdziesz go w saunie, a nie na najwyższych drogeryjnych półkach.

W dedykowanym wszystkim Paniom specjalnym seansie saunowym koncentrujemy się przede wszystkim na regeneracji skóry. Zaczynamy od relaksu i odprężenia, które zwiększą podatność skóry na późniejsze zabiegi. Saunowe powietrze przez cały seans będzie nawilżać Twoją skórę.

Panie, które decydują się na wieczór „Wtorek z Wenus”, odczuwają wyraźną różnicę w miękkości i gładkości swojej skóry. Stałe bywalczynie rytuałów saunowych odnotowały długotrwałą poprawę jej kondycji i odżywienia.
Dotknij skóry przed i po zabiegu i poczuj różnicę. Podaruj skórze luksus pożytecznego odpoczynku.

 

Czwartkowe Parowanie / W każdy czwartek od godziny 20:00

Rytuały saunowe wyłącznie dla par

Para i sauna to doskonałe połączenie. Podarujcie sobie niezapomniany, gorący wieczór. Niewielkie pomieszczenie sauny stanie się Waszym królestwem. Specjalny seans naparzania dla dwojga jest niezwykle kreatywną i romantyczną propozycją spędzenia wolnego czasu.

Przełamcie nudę, która często wkrada się do codziennego wypoczynku. Podczas Waszego wspólnego saunowego wieczoru odkryjecie zupełnie nowy wymiar intymności i zmysłowości. Sauna zarezerwowana będzie wyłącznie dla Was. Na kilkadziesiąt minut oderwiecie się od dystraktorów świata zewnętrznego i codziennych kłopotów. Będziecie mogli ustanowić swój własny rytuał saunowy i podgrzać temperaturę według własnych potrzeb.

A może sprawisz swojemu partnerowi prezent-niespodziankę w formie saunowego seansu tylko dla dwojga?

Czwartkowe Parowanie to znakomita forma relaksacji po kończącym się tygodniu. Wspólne saunowanie doda Wam energii na nadchodzący weekend. Zregenerujcie się i nabierzcie sił – z pewnością wystarczy ich kontynuację romantycznego wieczoru.