Rytuały w Termach Krakowskich – Dekerta 24

Odprężasz się. Ogarnia Cię przyjemne ciepło. Powoli się relaksujesz. Naprawdę odpoczywasz. Saunujesz.

sylwiaSaunowanie to odwieczny sposób na regenerację sił i pożyteczny odpoczynek. Rytuały saunowe kształtowały się na przestrzeni wieków, a co kraj, to obyczaj zażywania naparzań. Chcesz doznać nutki dekadencji rzymskiej termy? Poczuć gorącą parę w samym środku skandynawskiej nocy? Pielęgnować ciało niczym królowa Kleopatra? Niewielkie pomieszczenie sauny to nieograniczone możliwości relaksu.

Czy wiesz, kim jest Mistrz Saunowy? To osoba, dzięki której osiągniesz szczyt błogiego relaksu. Mistrz Saunowy będzie Twoim przewodnikiem po rytuale saunowym. W zależności od wybranej przez Ciebie metody saunowania poprowadzi wyjątkowy seans naparzania: dobierze odpowiednią temperaturę, uzyska pożądaną wilgotność powietrza, a w najwłaściwszym momencie poleje wodą rozżarzone kamienie.

 

Saunowanie jest nie tylko najlepszym sposobem odpoczynku. To ceremoniał, którego doświadczysz wszystkimi zmysłami. Kolorystyczna uczta dla oka, przyjemny dźwięk skwierczących kamieni, rozkoszny zapach eterycznych olejków, w końcu – błogie ciepło z wolna obejmujące całe ciało… Oto moc wrażeń, której nie zagwarantuje żadna inna forma relaksu.

PLAN RYTUAŁÓW:

SEANSE SAUNOWE 
17:15Seans mechaniczny
18.15 Pora Relaksu
19.15 Letnie Orzeźwienie
20.15Rytuał Pokazowy
21.15Czara Ognia
22:15Gdzie diabeł mówi dobranoc

Wieczory Saunowe w Termach Krakowskich – Dekerta 24

Muzyczne Czwartki 17:00-23:00

stajnoW starożytnym Rzymie łaźnie były miejscem towarzyskich spotkań i odpoczynku Rzymian. Tak samo jest teraz podczas Mistrzowskich Wieczorów Saunowych, gdzie spragnieni odpoczynku Krakowianie rozkoszują się dobrym relaksem w Termach Krakowskich.

Na seansie saunowym po Twojej skórze przechodzi dreszcz, aromat mięty i eukaliptusa pobudza Twoje zmysły, muzyka wypełniająca saunę ukoi Twoją duszę. O każdej godzinie sauna prezentuje się w nowej szacie jako oaza dźwięków i zapachów.Sześć specjalnych naparów i zapachów przeniesie Cię w świat natury daleki od zgiełku miasta.

Przyjdź na Mistrzowskie Wieczory Saunowe i spędź pełen wrażeń niedzielny wieczór.