Rytuały w Termach Krakowskich Bronowice

Odprężasz się. Ogarnia Cię przyjemne ciepło. Powoli się relaksujesz. Naprawdę odpoczywasz. Saunujesz.

Saunowanie to odwieczny sposób na regenerację sił i pożyteczny odpoczynek. Rytuały saunowe kształtowały się na przestrzeni wieków, a co kraj, to obyczaj zażywania naparzań. Chcesz doznać nutki dekadencji rzymskiej termy? Poczuć gorącą parę w samym środku skandynawskiej nocy? Pielęgnować ciało niczym królowa Kleopatra? Niewielkie pomieszczenie sauny to nieograniczone możliwości relaksu.

Czy wiesz, kim jest Mistrz Saunowy? To osoba, dzięki której osiągniesz szczyt błogiego relaksu. Mistrz Saunowy będzie Twoim przewodnikiem po rytuale saunowym. W zależności od wybranej przez Ciebie metody saunowania poprowadzi wyjątkowy seans naparzania: dobierze odpowiednią temperaturę, uzyska pożądaną wilgotność powietrza, a w najwłaściwszym momencie poleje wodą rozżarzone kamienie.

Saunowanie jest nie tylko najlepszym sposobem odpoczynku. To ceremoniał, którego doświadczysz wszystkimi zmysłami. Kolorystyczna uczta dla oka, przyjemny dźwięk skwierczących kamieni, rozkoszny zapach eterycznych olejków, w końcu – błogie ciepło z wolna obejmujące całe ciało… Oto moc wrażeń, której nie zagwarantuje żadna inna forma relaksu.

CODZIENNY PLAN RYTUAŁÓW

18.15 Dotyk ciepła
18:45Peeling w saunie hammam
19.15 Relaks w Edenie
20.15Rajski Ogród
20:45Peeling w łaźni hammam
21.15Ognisty podmuch
21.45Ekstremalnie gorący seans w Saunie Ognistej (tylko pt.,sb.,nd)
22:15Mentolowe ukojenie

WIECZÓR KOBIET

Cykliczny event, odbywający się raz w miesiącu w pierwszy lub drugi poniedziałek miesiąca. Tego wieczoru wstęp na wybrane seanse oraz ceremonie mają tylko Panie. Dodatkowe atrakcje przygotowywane są z myślą o płci pięknej, o jej relaksie i odprężeniu. Podczas Wieczoru kobiet przygotowywany jest również poczęstunek w postaci mrożonych owoców oraz wody. Szczegółowe informację zawsze umieszczane są na naszym fanpag-u – termykrakowskieBronowice.

CHILLOUTOWE PONIEDZIAŁKI

Po energetycznym weekendzie zapraszamy na chilloutowe poniedziałki. Seanse prowadzone są do rytmu muzyki spokojnej, relaksacyjnej. Po seansie o 20:15 zawsze zapraszamy na drobny poczęstunek.

HOT&FUN

Co czwartek pragniemy przybliżyć konkretnego wokalistę lub tematycznie rodzaj muzyki. W saunie wyświetlane są filmiki o danym artyście lub teledyski, a sam seans saunowy prowadzony jest przez saunamistrza do rytmu tej właśnie muzyki.

SOBOTNIE DISCOVER

Podczas ceremoni w saunie o godzinie 20:15 i 21:15 prezentowane są na rzutniku ciekawostki ze świata natury, nauki lub sportu.