ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z SAUNOWYCH ATRAKCJI

TERM KRAKOWSKICH BRONOWICE

SAUNA WIDOWISKOWA

Sauna sucha, o temperaturze około 90 stopni. W niej odbywają się cogodzinne seanse prowadzone przez saunamistrzów.

 BIOSAUNA

Sauna sucha o niższej temperaturze, a większej wilgotności pobudza zmysły dzięki zawartej w powietrzu wonności olejków eterycznych. Biosauna ma dobroczynny wpływ na układ nerwowy i doskonale udrażnia drogi oddechowe.

 HAMMAM KRÓLEWSKI

Inaczej łaźnia parowa to miejsce, w którym temperatura wynosi około 50 stopni. Wilgotność powietrza sięga ponad 60 procent. Kłęby pary dokładnie oczyszczają skórę regenerując i nawilżając ją przy tym. W tym pomieszczeniu odbywa się również peeling o 18:45 oraz 20:45 codziennie. Do tej sauny wchodzimy bez ręcznika.

SAUNA OGNISTA

Sauna sucha dla gorącolubnych, która temperaturą potrafi sięgać do 116 st. C.

 GROTA SOLNA I SAUNA NA PODCZERWIEŃ

Pomieszczenie, w którym można inhalować się w otoczeniu aerozolu solnego. Panuję w niej temperatura pokojowa jest, więc alternatywą dla osób, które nie chcą bądź nie mogą korzystać z sauny.
Natomiast pobyt w saunie Infrared powinien trwać do 30 minut, gdyż wykorzystywane są w niej promienie podczerwone, które idealnie działają na układ ruchu. Sauna łagodzi bóle stawów, mięśni oraz redukuję objaw napięcia nerwowego.

 SAUNA JAPOŃSKA GABANYOKU

Pierwsza japońska sauna w Krakowie.

WYPOCZYWALNIA

Cześć strefy, w której można się zrelaksować i odpocząć po seansie w towarzystwie żywej roślinności.

GABINET MASAŻU

Dwuosobowy gabinet w którym odbywają się zabiegi na ciało.

STREFA SCHŁADZANIA

Cześć strefy, w której można się opłukać po seansie, schłodzić pod zimnym prysznicem, skorzystać z beczki z wodą lub bosmanki a także natrzeć lodem ze studni lodowej.

JACUZZI